Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/scfflt/domains/scaff.lt/public_html/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Pastolių montavimo kaina, montavimas, surinkimas | Scaff.lt
Parašykite dabar
info@scaff.lt
Skambinkite dabar
    |+370 618 66000

Pastolių montavimas

Modulinių pastolių montavimas ir išmontavimas

Patyrę mūsų įmonės specialistai visada pasirengę pasirūpinti, kad Jūsų darbo vietoje būtų sumontuoti patikimi moduliniai pastoliai. Be to, atliekame ir kitus, šioms konstrukcijoms montuoti bei demontuoti būtinus darbus: uždengiame modulinius pastolius tinklu ar plėvele, o pasibaigus darbams ją nuimame ir demontuojame konstrukcijas. Pasirūpiname reikiamais pastolių montavimo dokumentais – schemomis, brėžiniais, pridavimo aktais.

Užtikriname kiekvienam klientui palankiausias ir jo poreikius atitinkančias modulinių pastolių montavimo bei demontavimo sąlygas už patrauklią kainą. Dėl konkrečių pasiūlymų ir kainų kviečiame susisiekti asmeniškai. Jos priklauso nuo reikalingų konstrukcijų specifikos ir apimties bei statomo ar rekonstruojamo objekto aukščio ir sudėtingumo.

    

Moduliniai pastoliai skirti pramonės objektams. Modulinių pastolių sprendimai
Lietuvos elektrinė Elektrėnuose
Fasadinių pastolių montavimas ir išmontavimas

Fasadiniai pastoliai – greitai montuojami ir demontuojami. Jie suteikia galimybę padidinti darbų našumą ir užtikrinti aukščiausio lygio saugumą tiek atliekant pačios konstrukcijos montavimo darbus, tiek ja naudojantis statybų metu ar taikant / atnaujinant apdailos sprendimus.

Mūsų patyrę specialistai pasirūpins kokybišku fasadinių pastolių montavimu Jūsų atliekamų darbų vietoje: ne tik saugiau surinksime konstrukcijas, tačiau ir kvalifikuotai patarsime, kuris sprendimas geriausias ir saugiausias konkrečiai Jūsų atveju. Juk dirbdami Jūs mažiausiai norite galvoti apie pastolius – o mes ir esame tam, kad galėtumėte juos visai pamiršti ir kiekviename žingsnyje jaustis saugiai.

Pasibaigus statybos ar renovavimo darbams, atliksime ir fasadinių pastolių bei jų priedų (tinklelių ar plėvelių) demontavimo darbus. Užtikrinsime geriausią kainos ir kokybės santykį, paslaugas, atitinkančias kliento poreikius ir galimybes. Susisiekite su mumis dėl fasadinių pastolių montavimo bei demontavimo, atsižvelgsime į darbų sudėtingumą bei reikiamų priemonių kiekį ir kartu rasime geriausią sprendimą.

Fasadiniai pastoliai skirti statybiniams objektams. Fasadinių pastolių sprendimai
Pastolių surinkimas

Pastoliai naudojami darbams, kuriuos reikia atlikti tam tikrame aukštyje. Tai – galimybė greitai ir patogiai sukurti priėjimą prie įvairiame aukštyje esančių objektų. Pastoliai naudojami statybose, įrengiant ar renovuojant namus, taip pat įvairiose pramoninės paskirties vietose ir turi patikimai atlaikyti tiek darbuotojų svorį bei judesius, tiek jų naudojamą techniką. Dirbant didesniame aukštyje yra labai svarbu užtikrinti saugumą, todėl lemiamos reikšmės turi kokybiškas pastolių surinkimas.

SCAFF specialistai suteiks visas reikalingas konsultacijas ir patikimai atliks pastolių montavimo darbus. Pasirūpinkite saugumu ir pamirškite pastolių montavimo rūpesčius – net jei pastoliai reikalingi neaukšti, prie lygios sienos, juos surenkant padarytos klaidos gali brangiai kainuoti. Tik profesionalas gali tiksliai apskaičiuoti sistemos kritinius parametrus ir įvertinti tvirtumą pagal darbų poreikius.

Sudėtinguose objektuose, kurie išsiskiria architektūriniais sprendimais ir sudėtinga konstrukcija, pastolių surinkimas reikalauja specifinių žinių ir patirties. SCAFF specialistai visada pasiruošę padėti pasirūpinti, kad pastolių sistema būtų saugi ir užtikrintų patogų priėjimą prie objekto reikalingame aukštyje. Pastoliai yra saugūs naudoti, tačiau jų saugumą užtikrina tinkamas pastolių surinkimas.

pastoliu montavimas
Kokia yra pastolių montavimo kaina?

Pastoliai yra universaliai pritaikomi ir gali būti naudojami įvairiuose statybos ar kituose objektuose. Modulinių ir fasadinių pastolių montavimo kaina priklauso nuo keleto parametrų: darbinio pastolių aukščio ir ilgio, pastato konstrukcijos sudėtingumo ir papildomų paslaugų poreikio.

Kuo didesnio aukščio ir ilgio pastoliai yra reikalingi, tuo daugiau montavimo darbų reikia atlikti mūsų specialistams. Pastolių montavimo kaina yra nuo montavimo sudėtingumo priklausomas dydis, pavyzdžiui, siauroms ir aukštoms pastolių konstrukcijoms, siekiant užtikrinti jų stabilumą, reikalingi papildomi sprendimai.

Montavimo kainą taip pat lemia ir pastato konstrukcijos ypatybės. Mūsų specialistai gali pasiūlyti sprendimus, kurie yra saugūs naudoti siaurose, nestandartinėse erdvėse. Tam tikri architektūriniai sprendimai ir pastato konstrukcija gali reikalauti papildomų montavimo darbų, siekiant užtikrinti pastolių stabilumą ir saugumą.

SCAFF taip pat siūlo papildomas paslaugas, kurios leidžia tinkamai pasirūpinti aplinka statybų ar remonto metu. Pastolius, esant poreikiui, uždengsime tinklu ar plėvele, saugančia nuo dulkių bei statybinių šiukšlių sklidimo aplinkoje.

pastoliu montavimas
Moduliniai pastoliai Moduliniai pastoliai Pramonės objektams Pramonės objektams Rėminiai pastoliai Rėminiai pastoliai Statybiniams objektams Statybiniams objektams
Rekvizitai
UAB "SCAFF" Im.k.: 304457693 Pvm.k.: LT100010766711 Bankas: SEB LT 387 044 060 008 142 952 Adresas: Liepų g. 26 C, Garliava LT-53205, Kauno raj.Sav. Telefonas:   +370 618 66000 El. paštas: info@scaff.lt     
Susisiekite su mumis